Mandala – wystawa prac pracowni tARTak
Opis
Wystawa prac uczestników pracowni tARTak podsumowująca sezon artystyczny. Opowieść o uważności i byciu tu i teraz wyrażona poprzez mandale.
Czytaj więcej
Wystawa podsumowująca sezon artystyczny 2025–2026, prezentująca prace uczestników i uczestniczek pracowni tARTak w wieku 8–16 lat. Ekspozycja, prowadzona przez artystkę i edukatorkę Sylwię Chudy-Leśnik, stanowi zapis procesu twórczego, uważności oraz poszukiwania ciszy w codziennym hałasie. Na wystawie zaprezentowane zostaną prace m.in.: Igi Bartkowiak, Matyldy Bekas, Heleny Borys, Zuzanny Borysiak, Katarzyny Bryłki, Marty Brzezińskiej, Heleny Czubaj, Zofii Domańskiej, Heleny Gierach, Łucji Haake, Hani Jankowskiej, Zofii Jessy, Diany Kido, Aleksandry Kostańskiej, Sofii Kozak, Marty Kozak-Niedzieskiej, Lilianny Kubiak, Anity Kulczyńskiej, Róży Kwaśniewskiej, Rity Laskowskiej, Mii Mechelewskiej, Mai Mędrek, Emilii Myssak, Antoniny Nosal, Julii Nowak, Leny Nowak, Jago Pierzchalskiego, Mavie Pierzchalskiego, Magdaleny Płacheckiej, Poli Płóciennik, Melissy Rogalskiej, Zofii Rumież, Michaliny Ruskowiak, Michaliny Sadowskiej, Misi Skowron, Zoi Stawińskiej, Olgi Świdy, Gabrieli Tarasek, Julii Tarasek, Aleksandry Tomaszyk, Antonia Vacca, Hani Walczak, Mileny Werbińskiej, Matyldy Węglarz, Idy Wójcik, Zofii Zandeckiej, Marty Zimnej oraz Urszuli Żurawskiej.