Dyskusja o książce 'Przegryw' w klubie ISKRA

Dyskusja o książce 'Przegryw' w klubie ISKRA

Dyskusja o książce 'Przegryw' w klubie ISKRA

Dyskusja o reportażu 'Przegryw' – mężczyźni w pułapce gniewu. Otwarty klub ISKRA na Politechnice.

Czytaj więcejZwiń

Klub dyskusyjny grupy ISKRA omawia reportaż 'Przegryw. Mężczyźni w pułapce gniewu i samotności' Patrycji Wieczorkiewicz i Aleksandry Herzyk. Autorki przez dwa lata rozmawiały z incelami i przegrywami – mężczyznami w mimowolnym celibacie, opisując ich smutne historie i poglądy. Spotkanie 19 maja o 18:30, ul. Jana Pawła II 24 (budynek A5, sala 112, Centrum Mechatroniki Politechniki Poznańskiej). Pytania lub książka? Mail: dziewczynydonaukipoznan@gmail.com. Wszyscy chętni mile widziani!

Edukacja & Rozwój
Grupa znajomych
Widz / Słuchacz