Koncert w Koronach Drzew
Opis
Najpiękniejsze polskie przeboje w wykonaniu młodych artystów i przyjaciół ODK Pod Lipami. Wstęp wolny.
Czytaj więcej
Zapraszamy na wyjątkowy koncert, podczas którego wystąpią młodzi wychowankowie Dominiki Pacyny z Kiosku Muzycznego oraz pracownicy i przyjaciele Osiedlowego Domu Kultury „Pod Lipami”. W programie usłyszymy najpiękniejsze i najbardziej znane utwory polskiej muzyki popularnej. Na scenie wybrzmią przeboje takich artystów jak Anna Jantar, Urszula, Dwa Plus Jeden, Bajm, Maryla Rodowicz, Happysad, Ryszard Rynkowski oraz Andrzej Zaucha. To doskonała okazja, by w miłej atmosferze posłuchać znanych melodii w wykonaniu lokalnych talentów. Wstęp na wydarzenie jest wolny.