Wyłącz telefon. Włącz spokój – spotkanie

Wyłącz telefon. Włącz spokój – spotkanie

Wyłącz telefon. Włącz spokój – spotkanie

Kameralne spotkanie poświęcone uważności i odwadze bycia w ciszy. Zwolnij tempo i złap oddech.

Czytaj więcejZwiń

Zapraszamy na 7. edycję kameralnych spotkań „Wyłącz telefon. Włącz spokój”, które odbędą się 16 czerwca 2026 roku w godzinach 17:00–19:00. Tematem przewodnim spotkania jest „Odwaga bycia w ciszy”. Wydarzenie jest skierowane do osób poszukujących chwili wytchnienia od codziennego pośpiechu i bodźców. W programie przewidziano rozmowy o uważności oraz przestrzeń na wymianę doświadczeń przy kawie. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są przez organizatorów w wiadomości prywatnej.

Chillout & Relaks
Solo / Czas dla siebie
Widz / Słuchacz