III Symfonia Mahlera – zakończenie sezonu Filharmonii
Opis
Monumentalna III Symfonia Mahlera z chórami i mezzosopranem Rehlis. Finał sezonu w Filharmonii.
Czytaj więcej
Koncert symfoniczny z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii, Szczecińskim Chórem Chłopięcym „Słowiki” (Kamil Szałata), Chórem Politechniki Morskiej (Sylwia Fabiańczyk-Makuch), Agnieszką Rehlis (mezzosopran), Przemysławem Neumannem (dyrygent). Gustav Mahler – III Symfonia d-moll: monumentalne uniwersum od natury po miłość, 6 części (marsz, kukułka, Nietzsche, Wunderhorn, powolny finał). Bilety: https://bilety.filharmonia.szczecin.pl/... Zakończenie 78. sezonu.
Adrenalina & Emocje
Solo / Czas dla siebie
Widz / Słuchacz