Klasyk ze Smakiem Vol. 2

Klasyk ze Smakiem Vol. 2

Klasyk ze Smakiem Vol. 2

Spotkanie pasjonatów klasycznej motoryzacji połączone z degustacją w restauracji Na Uboczu. Niezobowiązująca atmosfera i wymiana doświadczeń.

Czytaj więcejZwiń

Druga edycja spotkania „Klasyk ze Smakiem”, łącząca pasję motoryzacyjną z ofertą gastronomiczną. Wydarzenie odbędzie się 5 lipca 2026 roku o godzinie 15:00 przy restauracji Na Uboczu (ul. Janiny Smoleńskiej ps. „Jachna” 13). Spotkanie ma charakter niezobowiązujący – uczestnicy mogą spędzić czas przy swoich pojazdach lub w zarezerwowanej sali restauracyjnej. Organizatorzy zapraszają właścicieli klasyków i youngtimerów oraz wszystkich zainteresowanych motoryzacją.

Chillout & Relaks
Grupa znajomych
Widz / Słuchacz