Gala XTB KSW 120 w Gdyni
Opis
Wielkie emocje w klatce KSW. Gala MMA w Gdyni z walką o pas mistrzowski wagi półciężkiej.
Czytaj więcej
XTB KSW 120 to gala MMA, która odbędzie się w Polsat Plus Arenie w Gdyni w ramach obchodów stulecia miasta. Głównym punktem programu będzie walka o pas mistrzowski wagi półciężkiej KSW pomiędzy Rafalem Haratykiem a Bartoszem Leśko. Galę otwierają pojedynki debiutantów oraz rewanżowe starcia czołowych zawodników. Walka wieczoru: Rafał Haratyk #C (21-5-2, 7 KO, 5 SUB) vs. Bartosz Leśko #4 (16-6-2, 2 KO, 7 Sub) Karta główna: - Augusto Sakai #4 (17-7-1, 11 KO) vs. Artur Szpilka #7 (4-1, 3 KO, 1 Sub) - Sebastian Przybysz #1 (14-5-1, 5 KO, 5 Sub) vs. Rogerio Bontorin #5 (17-6 2NC, 3 KO, 11 Sub) - Ibragim Chuzhigaev #2 (19-6 1NC, 8 KO, 4 Sub) vs. Maciej Różański #4 (15-6 1NC, 2 KO, 9 Sub) - Mateusz Pawlik #10 (7-2, 2 KO, 1 Sub) vs. Adam Niedźwiedź (10-4-1 1NC, 1 KO, 9 Sub) - Oskar Stachura (2-1, 1 KO, 1 Sub) vs. Grzegorz Kowalski (1-0, 1 Sub) Uwagi: Bilety już w sprzedaży.