DO STOŁU – spotkania na Placu Centralnym
Opis
Czwartkowe spotkania przy wspólnym stole pod PKiN, promujące dialog i integrację, kończące się wspólną dyskoteką.
Czytaj więcej
Projekt „DO STOŁU” to inicjatywa Fundacji OFF school, Baru Studio oraz Teatru STUDIO, mająca na celu budowanie dialogu w przestrzeni miejskiej. Spotkania odbywają się w każdy czwartek pod Pałacem Kultury i Nauki. W godzinach 18:00–20:00 uczestnicy zapraszani są do rozmów przy wspólnym stole, bez hierarchii i oceniania. Po godzinie 20:00 wydarzenie zmienia charakter w dyskotekę. Projekt jest symbolem integracji społecznej i otwartości centrum Warszawy.
Chillout & Relaks
Grupa znajomych
Aktywny udział