Roxie Węgiel – spotkanie premierowe albumu Błękit
Opis
Spotkanie z Roxie Węgiel promujące album Błękit. Rozmowa o muzyce, kulisy pracy i autografy.
Czytaj więcej
25 czerwca o 18:00 Empik zaprasza na spotkanie z Roxie Węgiel wokół jej nowego albumu Błękit. Artystka opowie o procesie twórczym, nie zabraknie rozmowy z publicznością oraz autografów. Bezpłatne wejściówki dostępne na platformie Going. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej.
Edukacja & Rozwój
Grupa znajomych
Widz / Słuchacz