Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie – spektakl
Opis
Wciągająca komedia o tajemnicach przyjaciół podczas wspólnej kolacji. Premiera w wykonaniu grupy Trzecia Środa.
Czytaj więcej
Trzecia Środa zaprasza na premierę spektaklu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” w reżyserii Marcina Misiury. Sztuka opowiada o grupie przyjaciół, którzy podczas wspólnej kolacji decydują się na niewinną grę, która wystawia ich relacje na próbę. Obsada: Mateusz Banucha, Jacek Jeziorski, Joanna Klima, Grzegorz Ostropolski, Agata Szakiel, Edyta Tackowiak, Hanna Tokarek. Spektakl odbędzie się 1 lipca 2026 o godzinie 18:30 w PPM Zajezdnia przy ul. Legnickiej 65 we Wrocławiu. Rezerwacja biletów: trzecia.sroda@gmail.com (w tytule maila należy zaznaczyć termin).
Zabawa & śmiech
Dla par
Widz / Słuchacz