I po zabawie – wystawa Klubu Kolażu

I po zabawie – wystawa Klubu Kolażu

I po zabawie – wystawa Klubu Kolażu

Wystawa prac Klubu Kolażu eksplorująca motyw lalki jako symbolu pamięci, kobiecości i dzieciństwa.

Czytaj więcejZwiń

Wystawa prezentuje prace uczestniczek Klubu Kolażu, w których motyw lalki staje się punktem wyjścia do rozważań o pamięci, kobiecości, bliskości i kontroli. Kolaż jako technika pozwala artystkom łączyć fragmenty wspomnień i symboli w nową całość. Wystawę można oglądać od 2 lipca do 20 września 2026 roku. Swoje prace prezentują: Katarzyna Budych, Katarzyna Szepielak, Nikola Kosik, Eryka Guś, Patrycja Walczak, Agata Szafraniec oraz kuratorka wystawy Małgorzata Grączewska. Wydarzenie organizowane jest przez Wrocławski Instytut Kultury.

Kreatywnie & Warsztatowo
Grupa znajomych
Widz / Słuchacz